čtvrtek 27. února 2014

změna, co mi dělá radost...


Věci do e-shopu vybírám dost opatrně. Musí se mi líbit, musí být cenově dostupné, musí být hodně nebo alespoň trochu jiné-nesmí být okoukané.
Ale hlavně, musí být hezké a zajímavé pro zákazníky. Nemůžu vybírat jen podle sebe...vědomě přidávám i věci vzhledu klasického, protože o ně bývá největší zájem. 
Poslední dobou se ale začíná něco měnit,  řekla bych k lepšímu... možná jsou mí zákazníci jiní, možná začíná nakupovat jiná generace, s větším přehledem, s jiným vkusem, s odvahou a potřebou bydlet jinak...z téhle změny já mám obrovskou radost.

Jsem nadšená z toho, že stolky Webframe a Tee, které jsem do nabídky dávala spíše kvůli sobě, s tím, že to žádní favorité nebudou, tak tyhle bílé minimalistické kusy vedou peloton...
no a když jsme dnes na jednu adresu poslali dva Webframe, tak si říkám: něco na tom stolku je! 6 komentářů:

 1. Mně se Webframe taky moc líbí, ale teď bych si ráda koupila tu lampu, o kterou byla soutěž. Dodací lhůta uvedená na eshopu platí?

  OdpovědětVymazat
 2. Báro, díky...lampa Furious je zatím skladem, takže dodání hnedle:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Mě se Váš eshop velmi zamlouvá, už mám i seznam,ještě je otázkou kdy :-D. Lampa Office je můj favorit, chtěla jsem se zeptat bílá a černá varianta je v matu nebo v lesku? Děkuji

  OdpovědětVymazat
 4. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Obchod odkudkoli Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše komentáře.