neděle 30. prosince 2012

stolička stoletá...

stoletá vlastně není, ale bydlí s námi už hodně dlouho. Nejprve jsme ji používali jako sedátko pro dospělé návštěvy v dětském pokoji. Pak s námi putovala po různých bytech a střídala místnosti, kde byla nejvíc potřeba. 
Nakonec, jako chudinka s mnoha šrámy, skončila v garáži. 
A protože fakt nerada vyhazuju a nakupuju, radši recykluju, dostala stolička nový nátěr, aby s námi zase mohla být.13 komentářů:

 1. Pěkně se stolička na Vánoce vyfikla:) Vypadá to super.

  OdpovědětVymazat
 2. Wow, stolička vypadá skvěle (jako nová). Smím vědět, čím jste ji natírala?

  Smilla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na některé šrámy byla barva krátká, ale vylepšená je:-) Natírala jsem černým eternalem.

   Vymazat
 3. Vypadá perfektně! Úplně mám chuť, si něco doma natřít. Mohla bych dostat doporučení na barvy, jaké jsou na takovéhle drobné předělávky nejlepší, případně kde je koupit? Děkuji :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak natírej! Je to úžasný relax:-)Na doporučování asi nejsem ta pravá, natírám tím, co je po ruce-tentokrát to byl zbylý černý eternal. Možná by ji slušelo trochu lesku, tak třeba příště...

   Vymazat
 4. Krááááása :-) Obdivuji toho, kdo dokáže starým věcem vdechnout nový život.
  Přeji všechno nejlepší do nového roku a hodně takových krásných renovací.
  MartinaK

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martino děkuju za přání a ať je i pro tebe a tvé blízké nový rok radostný a pohodový. Na ty renovace by to chtělo trochu více času, ale s tím zápasíme asi všichni:-)

   Vymazat
 5. Paní, teda vám to lenošení taky nějak nejde, co?! Stoletka teda stolička si nový outfit za své služby zasloužila a moc jí to sluší!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No nejde...lenošit prostě neumím a to se fakt snažím! Je to jako nemoc, kafe vypiju do půlky a už běžím něco dělat...jestli já nejsem úplně praštěná. Jsem ráda, že v tom nejsem sama, že v tom paní Čáryfučko lítáte taky:-)

   Vymazat
 6. Really Awesome………very nice post. You are Expert in your profession. It's a very interesting in a post. I appreciate you keep do a posting..
  Wardrobes Dublin
  Sliding wardrobe Cork
  Fitted wardrobe
  fitted wardrobes dublin
  Half Height Wardrobes

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše komentáře.