čtvrtek 30. ledna 2014

obr obrovskýTak téhle obrovské věci jsem povolila pobyt v našem domě, přesněji, v mé pracovně. Zabírá takový kus místnosti, že pořád nemůžu věřit, že jsem na to kývla, mám přece ráda volné prostory...a teď tohle. 
Jenže v pracovně není pro nepraktické vize místo. 
Nutně potřebuju velkou pracovní plochu a hodně místa na schování všech šicích propriet. Nacpu je do všech těch extra hlubokých šuplíků a bude uklizeno...
Na některých částech je vidět, že byl původně světlý, někdo si ho trochu přimořil dotmava. Není to hezké, takže starouška vysloužilého čeká omlazovací kůra. 
22 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Markét, tak ten jsem potřebovala úplně nejvíc. Zamotaný šmodrchanec mi totálně bral náladu hledat tu nejsprávnější barvu.

   Smazat
 2. I ja bych kyvla a ne jednou. Tak pekne velka a bytelna pracovni plocha se hned tak nevidi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No právě! A dokonce je i vyšší, takže se dobře pracuje vestoje. Ještě by to chtělo větší místnost:-)

   Smazat
 3. To je krása ! Podobný stůl jsem měla roky ve třídě, snad ještě z první republiky, než se naše vedení rozhodlo modernizovat vybavení. Obrečela jsem ho ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To já jsem zase oželela svou původní představu...ale už je mi jasný, že si se stolem na sebe zvykneme

   Smazat
 4. Odpovědi
  1. No já doufám, že z něj bude krasavec ještě větší:-)

   Smazat
 5. ;-) parádní, sem zvědavá na výsledek

  OdpovědětSmazat
 6. Ten je teda parádní a takhle srovnané nitě bych taky potřebovala .... asi si je brzo uklidím :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozházené a zašmodrchané nitě je totální vopruz, tak dlouho jsem vymýšlela, co s nimi, až mi tady přistál tenhle stoleček, drobeček.

   Smazat
 7. Odpovědi
  1. Lucie, to je velmi relativní, ten pořádek. Lépe řečeno, foceno je jen to, co je zrovna srovnáno. Ostatní je skryto. Když pracuju, vytvářím kolem sebe nevzhledný zmatek.

   Smazat
 8. Měla jsem podobný, ale s nástavcem a se zatahovací dřevěnou roletou, krásný, ale stěhovat ho bylo za trest. Po 4.stěhování jsem se ho vzdala.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to je úplně jiná kategorie, s roletkou! Tady toho mýho drobka můj drahý muž rozebral a zase krásně složil, takže stěhování byla radost:-)

   Smazat
  2. Ten můj rozebrat nešel, leda sekyrou a taky neprošel všema dveřma. Tak snad slouží někde jinde dál. Ale bytelný byl a kolik pobral do sebe věcí! :)

   Smazat
  3. Však právě kvůlivá té bezednosti jsem oželela plánovanou odlehčenou krásu s kovovou konstrukcí:-)

   Smazat
  4. Pak už zbývalo najít všechny věci v tom megaprostoru :)

   Smazat
 9. Parádní! Asi bych si taky dala říct... :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba se zadaří a někomu bude přebývat...jako Marii :-)

   Smazat
 10. I já bych si dala říct! Klidně bych ho uvítala a připravila mu nové Helvétské vyhlídky. Odlehčený stoly jsou fajn, ale pak se zase musíš koukat na všechny ty barevný věci, který by se jinak daly pěkně schovat ... Já mám desku na nohách - kozách a při šití se to třese, bytelný to nejni a ve stoje, zejména pokud jsi holka vysoká, tak to už vůbec ne ...Tak já si plánuju a píšu přání do vesmíru!

  OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše komentáře.