středa 21. listopadu 2012

porcelán český

Městečko Dubí u Teplic je známé ledasčím...já ho mám spojené s porcelánkou a výrobou "českého stříbra" CIBULÁKEM. 
Tenhle zdobený porcelán je krásný, ale není to nic pro mne. Ve výrobním programu továrny jsem objevila úžasně jednoduchou kolekci bílého porcelánu. Vyrábí se podle návrhů prof. arch. Jiřího Pelcla - kolekce Bohemia White je krásná a konvice na čaj je v mém seznamu věcí, které opravdu nutně potřebuju. 
Pro milovníky cibuláku navrhl prof. Pelcl netradičně a moderně pojatou kolekci  Bohemia Cobalt.
Možná, že je to i zajímavý tip na dárek, ceny nejsou až tak závratné a dá se nakupovat i na e-shopuZdroj: http://www.cesky.porcelan.cz

8 komentářů:

 1. Moje oblibena kolekce, na kterou si delam zalusk :) zatim mame doma jenom hrnicky a pije se z nich dobre. Takze pekny a funkcni design.

  OdpovědětSmazat
 2. Miluju český porcelán a můj aktuálně vytoužený je tento .) http://shop.thun.cz/index.php/porcelan-do-domacnosti/cairo-volny-sortiment/kolacova-souprava-tom-30192.html

  OdpovědětSmazat
 3. Zdravím ! Tak ta kolekce bohemia cobalt vypadá opravdu zajímavě ...klasický cibulák ani nemusím, ale takhle se mi to fakt líbí. Díky za tipy!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky tě zdravím Lucie! A rádo se stalo, nemusíme všechno kupovat v IKEA a od Číňanů, že jo.-)

   Smazat
 4. Ahojte paní, taky ji mám v seznamu. Moc se mi líbí ty jednoduché hranatější tvary. Jediné, co mě trochu odrazuje je fakt, že se údajně nedá mýt v myčce. Brzo napíšu, nestíhačka! .)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mytí v myčce není směroplatné, když je to taková krása! Paní, jestli vy nejste na tom stroji závislá:-)

   Smazat

Děkuji za všechny vaše komentáře.